Skarpety na prezent z własnym tekstem, napisem

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby - podaruj jej skarpetki od sCarry! Możesz skomponować własne unikalne skarpety i sprawić by były niepowtarzalnym prezentem na każdą okazję. Nasze skarpetki pozwolą Ci, wyrazić swój styl nie tylko dzięki ciekawym wzorom do wyboru, ale także dzięki grawerowi na opakowaniu.


Na początek proponujemy maksymalnie 800 znaków, to jednak wystarczy by skarpetki były jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli szukasz spersonalizowanego prezentu, oryginalna dedykacja, na pewno ucieszy bliską Ci osobę! Wymyśl tekst, a my umieścimy go na opakowaniu SCARRY SOCKS za jedyne 5 zł.

Skarpety na prezent - grawer na sCarry


Skarpetki SCARRY SOCKS, są unikatowe i oryginalne, to nasze główne założenie. Oprócz ciekawych wzorów i dedykacji na drewnianej etykiecie, proponujemy również kartonik, który jest idealnym opakowaniem na prezent, ale nie tylko. Zamów nasze skarpetki i nie martw się o nic więcej!  

Ozdobne pudełko na skarpetki

Prezent to nie tylko upominek, ale również opakowanie. Ekipa SCARRY SOCKS zadbała by Twój prezent świetnie się prezentował w drewnianym pudełku, które jest idealnie dopasowane do skarpetek. Chcesz by było spersonalizowane? Specjalnie dla Ciebie wygrawerujemy dedykację! 

Dewniane pudełko ozdobne


Menu