Dlaczego nasze skarpetki są wyjątkowe? Przede wszystkim dlatego, że jako pierwsze w Polsce, zostały stworzone z najwyższej jakości bawełny. Stawiamy na jakość - nasze kolorowe skarpetki produkowane są w Polsce, a dokładniej w rodzinnym przedsiębiorstwie pod Warszawą, które szczyci się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

scarry_18-kopia.png

SCARRY  SOCKS wyróżnia dbałość o szczegóły - każda para pakowana jest w nietuzinkowe pudełko, a także posiada drewnianą tabliczkę służącą jako etykietę na skarpecie i skórzaną naszywkę. Kupując nasze skarpetki, otrzymujecie również specjalną gumkę do spięcia ich w praniu, dzięki temu Wasze skarpetki już nigdy, nie zginą w niewyjaśnionych okolicznościach :)

To jedyny produkt na rynku, który mimo swojej nowoczesności, nie rezygnuje z wysokiej jakości materiału. Świetnie sprawdzają się w roli prezentu, dzięki swoim ekscytującym wzorom i ciekawym kolorom idealnie oddają charakter właściciela. Nieważne czy wolisz się nosić w paski, w kropki czy jednokolorowo- u nas każdy znajdzie idealne skarpetki dla siebie!

scarry_4-kopia.JPG


Menu